Image1\ Image2\

LOGISTYKA

Logistyka2Logistyka paczkowa.

 

Dzięki nam, nie musicie Państwo posiadać własnych aut dostawczych. Możemy zapewnić codzienną obsługę tras doręczeniowych w regionie północno-wschodniej Polski. Dzięki temu znikają wszelkie obowiązki związane z kontrolą aut, kierowców. Wszystkie zadania dotyczące utrzymania floty są przenoszone na nas.

Czytaj więcej...

ekologia

 

LP4

Pierwsze auto elektryczne w naszej flocie.

Jest to mały, miejski jednoosobowy samochód "dostawczy" Renault Twizy. 

Jego rozmiary (230 cm długości i 110 cm szerokości!) sprawiają, że miejska przestrzeń nabiera nowego wymiaru. Parkowanie w centrum miasta przestaje być wyzwaniem. Kurier parkuje tam, gdzie potrzebuje, nie tracąc czasu na szukanie wolnych miejsc parkingowych.

Czytaj więcej...

OUTSOURCING MAGAZYNU

Magazynowanie. Konfekcjonowanie. Wysyłka.

Pozycję rynkową budujemy wspólpracując z markami znanymi na całym świecie. UPS, Dell, AVON to wymagający partnerzy, dzięki którym stworzyliśmy firmę o wysokich standardach jakościowych. Chcąc dzielić się posiadaną wiedzą oraz umiejętnościami oferujemy usługi magazynowania, konfekcjonowania i wysyłki

Czytaj więcej...


Aktualności

UPS Electric Vehicle

  P6121783 kopia  W czerwcu 2015 r.przyjęliśmy do użytkowania pierwszy w naszej flocie elektryczny samochód.                       

Uwaga! Wypadek!

zdjecie 16Pracownicy naszej firmy brali udział w groźnym wypadku, zakończonym dachowaniem. Na szczęście była to tylko symulacja, która miała uświadomić jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. 

Obchodzimy urodziny!

DSC 0019W marcu mija 10 lat od kiedy firma Logistyka Podlasie działa na rynku jako podmiot zarządzający białostockim oddziałem UPS Polska. Z tej okazji wszystkim naszym Pracownikom, Klientom i  Przyjaciołom życzymy kolejnych, tak udanych, dziesieciu lat współpracy!

>> Newsletter

Jeżeli chcesz mieć najnowsze informacje zamów nasz newsletter