Image1\ Image2\

LOGISTYKA

Logistyka2Logistyka paczkowa.

 

Dzięki nam, nie musicie Państwo posiadać własnych aut dostawczych. Możemy zapewnić codzienną obsługę tras doręczeniowych w regionie północno-wschodniej Polski. Dzięki temu znikają wszelkie obowiązki związane z kontrolą aut, kierowców. Wszystkie zadania dotyczące utrzymania floty są przenoszone na nas.

Czytaj więcej...

ekologia

 

LP4

Pierwsze auto elektryczne w naszej flocie.

Jest to mały, miejski jednoosobowy samochód "dostawczy" Renault Twizy. 

Jego rozmiary (230 cm długości i 110 cm szerokości!) sprawiają, że miejska przestrzeń nabiera nowego wymiaru. Parkowanie w centrum miasta przestaje być wyzwaniem. Kurier parkuje tam, gdzie potrzebuje, nie tracąc czasu na szukanie wolnych miejsc parkingowych.

Czytaj więcej...

OUTSOURCING MAGAZYNU

Magazynowanie. Konfekcjonowanie. Wysyłka.

Pozycję rynkową budujemy wspólpracując z markami znanymi na całym świecie. UPS, Dell, AVON to wymagający partnerzy, dzięki którym stworzyliśmy firmę o wysokich standardach jakościowych. Chcąc dzielić się posiadaną wiedzą oraz umiejętnościami oferujemy usługi magazynowania, konfekcjonowania i wysyłki

Czytaj więcej...


Aktualności

Rekrutacja (Biuro) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Biurze Obsługi Klienta.

Rekrutacja (magazyn) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w magazynie UPS (studenci).

Obchodzimy urodziny!

DSC 0019W marcu mija 10 lat od kiedy firma Logistyka Podlasie działa na rynku jako podmiot zarządzający białostockim oddziałem UPS Polska. Z tej okazji wszystkim naszym Pracownikom, Klientom i  Przyjaciołom życzymy kolejnych, tak udanych, dziesieciu lat współpracy!

>> Newsletter

Jeżeli chcesz mieć najnowsze informacje zamów nasz newsletter