Image1\ Image2\

O Firmie

LOGISTYKA PODLASIE  to firma, która od 2004 roku zarządza białostockim oddziałem UPS Polska – światowego giganta na rynku usług kurierskich. Brązowe samochody UPS i kurierzy w brązowych uniformach są dla Klientów symbolem szybkiego i terminowego dostarczania przesyłek kurierskich. Współpraca z tak poważnym kontrahentem to zastrzyk wiedzy i doświadczeń ale przede wszystkim konieczność ciągłego doskonalenia się i nieustannego rozwoju w celu zapewnienia jak najwyższych standardów obsługi Klienta.

 Nasza firma nie zajmuje się jedynie świadczeniem usług kurierskich. W ramach współpracy z UPS Supply Chain Solutions tworzymy regionalny magazyn logistyczny dla firmy DELL. W ramach tego kontraktu zapewniamy dostawę podzespołów dla techników tej firmy w ciągu 4 godzin od zgłoszenia zapotrzebowania w promieniu 250km od Białegostoku (północno-wschodnia Polska).

 O skali realizowanych przez nas przedsięwzięć świadczy fakt, że w ciągu miesiąca obsługujemy dla naszych klientów ponad 100.000 paczek i palet. Naszym atutem jest rozbudowany park samochodowy liczący 40 niezawodnych samochodów dostawczych, a przede wszystkim doświadczona kadra.


Aktualności

Rekrutacja (Biuro) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Biurze Obsługi Klienta.

Rekrutacja (magazyn) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w magazynie UPS (studenci).

Obchodzimy urodziny!

DSC 0019W marcu mija 10 lat od kiedy firma Logistyka Podlasie działa na rynku jako podmiot zarządzający białostockim oddziałem UPS Polska. Z tej okazji wszystkim naszym Pracownikom, Klientom i  Przyjaciołom życzymy kolejnych, tak udanych, dziesieciu lat współpracy!

>> Newsletter

Jeżeli chcesz mieć najnowsze informacje zamów nasz newsletter