Image1\ Image2\

Dzień Dziecka w Domu Dziecka

W sobotę 18 czerwca wzięliśmy udział w naszym pierwszym wolontariacie na rzecz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym, naszą akcję zorganizowaliśmy pod hasłem „Dzień Dziecka w Domu Dziecka”.

Spotkaliśmy się wczesnym rankiem i już wtedy było wiadomo, że ten dzień będzie należał do udanych. Tłum ochotników wraz z rodzinami, uzbrojony nie tylko w narzędzia do pracy ale przede wszystkim w dobry humor i oczywiście piękna pogoda – to przesądzało o powodzeniu naszego przedsięwzięcia.Mieszkańcy Domu Dziecka przywitali nas kawą i pysznym ciastem. Po odprawie mężczyźni chwycili łopaty w dłoń i z zapałem ruszyli do pracy – ich zadaniem było wykopanie ziemi pod fundamenty ogrodzenia oraz uprzątnięcie i ułożenie drewna na opał. W czasie gdy Panowie ciężko pracowali reszta naszej ekipy uczestniczyła w pikniku. Zabawom i konkursom nie było końca . Po pracy, również dla panów przyszedł czas na relaks. Rozegraliśmy towarzyski mecz piłki nożnej  z „Kraśniakami”. Resztę dnia spędziliśmy przy ognisku dzieląc się wrażeniami z tak mile spędzonej soboty.

Cieszymy się, że frekwencja dopisała i nie zawiodła nas pogoda, dzięki temu mogliśmy wrócić do domu z poczuciem dobrze wykonanego zadania.


Aktualności

Rekrutacja (Biuro) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Biurze Obsługi Klienta.

Rekrutacja (magazyn) - Marzec 2018

rekrutacja logistyka podlasie Obecnie poszukujemy osoby do pracy w magazynie UPS (studenci).

Obchodzimy urodziny!

DSC 0019W marcu mija 10 lat od kiedy firma Logistyka Podlasie działa na rynku jako podmiot zarządzający białostockim oddziałem UPS Polska. Z tej okazji wszystkim naszym Pracownikom, Klientom i  Przyjaciołom życzymy kolejnych, tak udanych, dziesieciu lat współpracy!

>> Newsletter

Jeżeli chcesz mieć najnowsze informacje zamów nasz newsletter